Rhaga

rhaga
Movie Buff - 207 Film Ratings
Member Since: 22 Aug 2012
Location: Aarhus, Denmark, Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

16% Oculus (2014) - Rated 30 Sep 2016
10% Hush (2016) - Rated 30 Sep 2016
24% American Sniper (2014) - Rated 30 Sep 2016
78% Megamind (2010) - Rated 30 Sep 2016
24% Red 2 (2013) - Rated 30 Sep 2016
56% Red (2010) - Rated 30 Sep 2016
92% Ip Man (2008) - Rated 30 Sep 2016
56% Big Hero 6 (2014) - Rated 30 Sep 2016
92% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 30 Sep 2016
78% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 30 Sep 2016