We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
Riael

Film Freak - 906 Film Ratings

Member Since: Jul 10, 2021

Location: Romania

more Recent Ratings
75 0% The Gateway (2018) - Sep 18, 2021
1% Fifty Shades Freed (2018) - Sep 18, 2021
100 78% Voldemort: Origins of the Heir (2018) - Sep 18, 2021
75 41% AlphaGo (2017) - Sep 18, 2021
75 41% The Commuter (2018) - Sep 18, 2021
100 78% Bright (2017) - Sep 18, 2021
75 41% Maze (2017) - Sep 18, 2021
100 78% Annihilation (2018) - Sep 18, 2021
100 78% The Second Renaissance Part I (2003) - Sep 18, 2021
100 78% The Man Who Invented Christmas (2017) - Sep 18, 2021