Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Ridiick

Movie Buff - 102 Film Ratings

Member Since: Jun 1, 2019

Location: Spain

more Recent Ratings
100 94% My Normal (2010) - Jun 01, 2019
100 94% Walk All Over Me (2007) - Jun 01, 2019
85 57% Step Up Revolution (2012) - Jun 01, 2019
90 75% Burlesque (2010) - Jun 01, 2019
95 88% She's Out of My League (2010) - Jun 01, 2019
85 57% Friends with Benefits (2011) - Jun 01, 2019
100 94% Lucy (2014) - Jun 01, 2019
90 75% Ant-Man (2015) - Jun 01, 2019
80 42% Man of Steel (2013) - Jun 01, 2019
100 94% Edge of Tomorrow (2014) - Jun 01, 2019