We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
RidvanCLGN

Movie Buff - 490 Film Ratings

Member Since: Jul 20, 2015

Location: Turkey

more Recent Ratings
71 31% ?yi ki Yapm???m (2020) - Sep 23, 2021
81 46% Neseli hayat (2009) - Sep 20, 2021
72 34% Agir roman (1997) - Sep 15, 2021
74 39% The Dead Zone (1983) - Sep 13, 2021
76 41% Koza (1995) - Sep 11, 2021
47 16% Eichmann (2007) - Sep 08, 2021
71 31% The Wood (1999) - Sep 07, 2021
68 28% The Inbetweeners 2 (2014) - Sep 07, 2021
80 44% The Inbetweeners Movie (2011) - Sep 04, 2021
38 12% Saving Silverman (2001) - Aug 29, 2021