Rilivilijili

rilivilijili
Movie Buff - 401 Film Ratings
Member Since: 27 Jan 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 89% The Lighthouse (2019) - Rated 20 Feb 2022
95 97% Attack on Titan (2013) - Rated 20 Feb 2022
93 96% The Third Part of the Night (1971) - Rated 20 Feb 2022
92 96% Fallen Angels (1995) - Rated 20 Feb 2022
90 89% Dune (2021) - Rated 20 Feb 2022
75 45% Dabbe: Cin çarpmasi (2013) - Rated 16 Aug 2020
75 45% Siccin 3: Cürmü Aşk (2016) - Rated 16 Aug 2020
70 30% Siccin 6 (2019) - Rated 16 Aug 2020
75 45% Hüddam 2 (2019) - Rated 16 Aug 2020
80 65% The Haunting of Hill House (2018) - Rated 16 Aug 2020