RinBa

rinba
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 26 Mar 2022
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 87% Joker (2019) - Rated 26 Mar 2022
95 87% WALL·E (2008) - Rated 26 Mar 2022
95 87% No Country for Old Men (2007) - Rated 26 Mar 2022
85 30% Gladiator (2000) - Rated 26 Mar 2022
90 58% Birdman (2014) - Rated 26 Mar 2022
90 58% Green Book (2018) - Rated 26 Mar 2022
95 87% Drive (2011) - Rated 26 Mar 2022
95 87% City of God (2002) - Rated 26 Mar 2022
90 58% Walk the Line (2005) - Rated 26 Mar 2022
90 58% Django Unchained (2012) - Rated 26 Mar 2022