Ripstick

ripstick
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 20 Jul 2018
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: J U N P E I

more Recent Ratings

25 7% Death Note (2017) - Rated 21 Mar 2019
70 70% Death Note (2006) - Rated 21 Mar 2019
40 26% Gantz (2004) - Rated 21 Mar 2019
96 98% Texhnolyze (2003) - Rated 21 Mar 2019
78 82% JoJo's Bizarre Adventure (2012) - Rated 21 Mar 2019
65 57% Wayne's World 2 (1993) - Rated 21 Mar 2019
70 70% Wayne's World (1992) - Rated 21 Mar 2019
50 47% Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Rated 21 Mar 2019
70 70% Bohemian Rhapsody (2018) - Rated 21 Mar 2019
70 70% The Doors (1991) - Rated 21 Mar 2019