Rkositzke

rkositzke
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 15 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 96% The Godfather (1972) - Rated 15 Feb 2012
10% Charlie St. Cloud (2010) - Rated 15 Feb 2012
85 53% Gone Baby Gone (2007) - Rated 15 Feb 2012
99 90% Casino (1995) - Rated 15 Feb 2012
10% Nutty Professor II: The Klumps (2000) - Rated 15 Feb 2012
98 83% Saving Private Ryan (1998) - Rated 15 Feb 2012
80 33% Edge of Darkness (2010) - Rated 15 Feb 2012
85 53% Identity (2003) - Rated 15 Feb 2012
10% Sabrina Goes to Rome (1998) - Rated 15 Feb 2012
80 33% 12 Monkeys (1995) - Rated 15 Feb 2012