Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
RmHAso

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jun 28, 2020

more Recent Ratings
95 68% The Game (1997) - Jun 28, 2020
88 22% Mad Max: Fury Road (2015) - Jun 28, 2020
90 40% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Jun 28, 2020
95 68% Men of Honor (2000) - Jun 28, 2020
75 4% Sphere (1998) - Jun 28, 2020
90 40% Mission: Impossible III (2006) - Jun 28, 2020
85 13% Serenity (2005) - Jun 28, 2020
100 90% Rocky IV (1985) - Jun 28, 2020
100 90% Edge of Tomorrow (2014) - Jun 28, 2020
95 68% The Last Samurai (2003) - Jun 28, 2020