RobBeun

robbeun
Flick Fan - 85 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2010
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 94% The English Patient (1996) - Rated 10 Oct 2021
60 19% The Great Beauty (2013) - Rated 10 Oct 2021
80 52% We Bought a Zoo (2011) - Rated 10 Oct 2021
75 35% Sully (2016) - Rated 10 Oct 2021
85 78% A Star Is Born (2018) - Rated 10 Oct 2021
85 78% Begin Again (2014) - Rated 10 Oct 2021
80 52% Cast Away (2000) - Rated 10 Oct 2021
85 78% I Care a Lot (2021) - Rated 10 Oct 2021
80 52% News of the World (2020) - Rated 03 Mar 2021
85 78% For a Few Dollars More (1965) - Rated 26 Sep 2020