RobertShaw

robertshaw
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 24 Jun 2021
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 18% Alien 3 (1992) - Rated 28 Jun 2021
70 39% Man on Fire (2004) - Rated 28 Jun 2021
46 4% Batman Forever (1995) - Rated 28 Jun 2021
70 39% Blade Runner (1982) - Rated 28 Jun 2021
80 76% Reservoir Dogs (1992) - Rated 28 Jun 2021
69 29% La La Land (2016) - Rated 28 Jun 2021
81 82% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 28 Jun 2021
65 18% Anaconda (1997) - Rated 24 Jun 2021
70 39% Mr. Deeds (2002) - Rated 24 Jun 2021
82 87% Dumb and Dumber (1994) - Rated 24 Jun 2021