Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
RobinJacob

Movie Buff - 107 Film Ratings

Member Since: Jan 5, 2020

Location: Canada

more Recent Ratings
Check out RobinJacob's...
80 25% American Vandal (2017) - Jan 26, 2020
90 73% Neon Genesis Evangelion (1995) - Jan 25, 2020
50 2% Unforgiven (1992) - Jan 11, 2020
85 45% Pan's Labyrinth (2006) - Jan 07, 2020
90 73% Drive (2011) - Jan 07, 2020
90 73% Boruto: Naruto the Movie (2015) - Jan 05, 2020
90 73% Attack on Titan (2013) - Jan 05, 2020
90 73% Black Mirror: White Christmas (2014) - Jan 05, 2020
80 25% Lost (2004) - Jan 05, 2020
90 73% Curb Your Enthusiasm (2000) - Jan 05, 2020