Robohasi

robohasi
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 55% Adaptation. (2002) - Rated 27 Nov 2016
85 73% Before Sunrise (1995) - Rated 24 Nov 2016
90 97% The Tree of Life (2011) - Rated 24 Nov 2016
78 50% Chungking Express (1994) - Rated 23 Nov 2016
68 20% The Terminator (1984) - Rated 23 Nov 2016
74 38% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 23 Nov 2016
70 26% Jaws (1975) - Rated 23 Nov 2016
72 32% Brazil (1985) - Rated 23 Nov 2016
82 64% Blade Runner (1982) - Rated 23 Nov 2016
75 44% Alien (1979) - Rated 23 Nov 2016