Rocco Luu

rocco_luu
Flick Fan - 60 Film Ratings
Member Since: 05 Oct 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 40% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 06 Oct 2017
60 13% Her (2013) - Rated 06 Oct 2017
50 5% Daredevil (2003) - Rated 06 Oct 2017
80 40% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 06 Oct 2017
80 40% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 06 Oct 2017
60 13% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 06 Oct 2017
60 13% 50 First Dates (2004) - Rated 06 Oct 2017
80 40% Spaceballs (1987) - Rated 06 Oct 2017
80 40% Deadpool (2016) - Rated 06 Oct 2017
90 70% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 06 Oct 2017