RockyB

rockyb
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 93% Chinatown (1974) - Rated 14 Feb 2014
90 56% Spider-Man 2 (2004) - Rated 14 Feb 2014
85 39% Spider-Man (2002) - Rated 13 Feb 2014
90 56% RoboCop (1987) - Rated 13 Feb 2014
65 13% Iron Man 2 (2010) - Rated 13 Feb 2014
50 7% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 13 Feb 2014
90 56% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 13 Feb 2014
85 39% The Dark Knight (2008) - Rated 13 Feb 2014
95 76% Batman Begins (2005) - Rated 13 Feb 2014
85 39% Inception (2010) - Rated 13 Feb 2014