Roger99

roger99
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 15 Nov 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 17% My Cousin Vinny (1992) - Rated 15 Nov 2017
70 17% As Good As It Gets (1997) - Rated 15 Nov 2017
70 17% Raging Bull (1980) - Rated 15 Nov 2017
75 44% Hamlet (1990) - Rated 15 Nov 2017
85 87% 12 Years a Slave (2013) - Rated 15 Nov 2017
90 96% Into the Wild (2007) - Rated 15 Nov 2017
78 60% Mary Poppins (1964) - Rated 15 Nov 2017
70 17% Home Alone (1990) - Rated 15 Nov 2017
70 17% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 15 Nov 2017
70 17% Papillon (1973) - Rated 15 Nov 2017