Rogier

rogier
Flick Fan - 74 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2011
Location: Netherlands
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Dog Day Afternoon (1975) - Rated 02 Jan 2011
100 The Big Lebowski (1998) - Rated 02 Jan 2011
100 Fargo (1996) - Rated 02 Jan 2011
100 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 02 Jan 2011
100 Vertigo (1958) - Rated 02 Jan 2011
100 North by Northwest (1959) - Rated 02 Jan 2011
100 Seven Samurai (1954) - Rated 02 Jan 2011
100 The Seventh Seal (1957) - Rated 02 Jan 2011
100 Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 02 Jan 2011
100 The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 02 Jan 2011