RolftheRuf

rolftheruf
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 01 Aug 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I\\\'m not really insane, I\\\'m just inquisitive.

more Recent Ratings

25 9% What Women Want (2000) - Rated 01 Aug 2015
87 67% A Knight's Tale (2001) - Rated 01 Aug 2015
95 88% The Terminator (1984) - Rated 01 Aug 2015
96 91% The 13th Warrior (1999) - Rated 01 Aug 2015
10 1% Pee-wee's Big Adventure (1985) - Rated 01 Aug 2015
12 3% Moulin Rouge! (2001) - Rated 01 Aug 2015
97 94% The Matrix (1999) - Rated 01 Aug 2015
19 5% The Wicker Man (2006) - Rated 01 Aug 2015
81 50% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 01 Aug 2015
73 37% Cars 2 (2011) - Rated 01 Aug 2015