Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Ronster

Flick Fan - 51 Film Ratings

Member Since: Apr 12, 2021

Location: New Zealand

more Recent Ratings
50 42% Spirited Away (2001) - Apr 14, 2021
50 42% Split (2017) - Apr 13, 2021
65 78% Don't Breathe (2016) - Apr 13, 2021
65 78% The Shining (1980) - Apr 12, 2021
45 21% Ghost Rider (2007) - Apr 12, 2021
50 42% World War Z (2013) - Apr 12, 2021
65 78% A Quiet Place (2018) - Apr 12, 2021
45 21% The Cabin in the Woods (2012) - Apr 12, 2021
35 6% Snakes on a Plane (2006) - Apr 12, 2021
22 0% Army of Darkness (1993) - Apr 12, 2021