Rooomie

rooomie
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 15 Jul 2019
Location: Wroc?aw, Lower Silesia, Poland
Age: 42
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Owner at Scrascom Laptopy Poleasingowe. Huge fan of WWII History and Tank enthusiast. Father of the Two wonderful Creatures ;)

more Recent Ratings

95 59% Das Boot (1981) - Rated 15 Jul 2019
98 86% Barry Lyndon (1975) - Rated 15 Jul 2019
96 68% Inglourious Basterds (2009) - Rated 15 Jul 2019
92 40% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 15 Jul 2019
94 50% Heat (1995) - Rated 15 Jul 2019
81 22% Iron Man (2008) - Rated 15 Jul 2019
97 77% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 15 Jul 2019
80 9% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 15 Jul 2019
80 9% Robin Hood (2010) - Rated 15 Jul 2019
99 95% The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 15 Jul 2019