Rooter

rooter
Movie Buff - 278 Film Ratings
Member Since: 07 Nov 2014
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 19% Black Swan (2010) - Rated 05 Jan 2016
85 68% Princess Mononoke (1997) - Rated 05 Jan 2016
86 79% Forrest Gump (1994) - Rated 05 Jan 2016
85 68% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 05 Jan 2016
80 37% The Martian (2015) - Rated 05 Jan 2016
78 27% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 16 Nov 2014
80 37% The Lunchbox (2014) - Rated 16 Nov 2014
82 49% Memories of Murder (2003) - Rated 16 Nov 2014
85 68% The Man from Nowhere (2010) - Rated 16 Nov 2014
95 98% The Dark Knight (2008) - Rated 16 Nov 2014