Rosa67

rosa67
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 07 Jul 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 84% The Negotiator (1998) - Rated 25 Jul 2017
90 60% The Flowers of War (2011) - Rated 19 Jul 2017
84 36% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 19 Jul 2017
82 32% The Others (2001) - Rated 19 Jul 2017
80 26% The Hours (2002) - Rated 19 Jul 2017
69 10% Maps to the Stars (2014) - Rated 19 Jul 2017
89 45% Forrest Gump (1994) - Rated 09 Jul 2017
85 41% Moonlight (2016) - Rated 09 Jul 2017
95 95% Manchester by the Sea (2016) - Rated 09 Jul 2017
90 60% The Reader (2008) - Rated 09 Jul 2017