Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Rothz

Flick Fan - 82 Film Ratings

Member Since: Nov 20, 2016

more Recent Ratings
81% In Bruges (2008) - Oct 06, 2019
10 96% Chernobyl (2019) - Jun 12, 2019
10 96% Arctic (2019) - May 08, 2019
56% Fight Club (1999) - Apr 15, 2019
8% Rampage (2018) - Apr 15, 2019
81% The Hunt (2012) - Apr 15, 2019
81% Se7en (1995) - Apr 15, 2019
2% Ralph Breaks the Internet (2018) - Apr 15, 2019
81% Gone Girl (2014) - Apr 15, 2019
81% The Big Lebowski (1998) - Apr 15, 2019