RottenApples

rottenapples
Movie Buff - 296 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2010
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 91% Goldfinger (1964) - Rated 29 Jan 2011
85 70% Wag the Dog (1997) - Rated 29 Jan 2011
83 67% Magnolia (1999) - Rated 29 Jan 2011
96 91% Unforgiven (1992) - Rated 29 Jan 2011
100 99% Citizen Kane (1941) - Rated 29 Jan 2011
58 40% Lethal Weapon 3 (1992) - Rated 29 Jan 2011
98 97% Dazed and Confused (1993) - Rated 29 Jan 2011
88 78% Superman II (1980) - Rated 29 Jan 2011
31 17% The Man in the Iron Mask (1998) - Rated 29 Jan 2011
12 5% Holy Man (1998) - Rated 29 Jan 2011