Roxolan

roxolan
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 03 Feb 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 71% Jessica Jones (2015) - Rated 03 Feb 2017
80 71% Death Note (2006) - Rated 03 Feb 2017
60 21% Futurama (1999) - Rated 03 Feb 2017
80 71% Westworld (2016) - Rated 03 Feb 2017
90 90% Serenity (2005) - Rated 03 Feb 2017
80 71% Firefly (2002) - Rated 03 Feb 2017
70 44% Rick and Morty (2013) - Rated 03 Feb 2017
60 21% The Walking Dead (2010) - Rated 03 Feb 2017
70 44% The Wire (2002) - Rated 03 Feb 2017
80 71% Game of Thrones (2011) - Rated 03 Feb 2017