Roy E. Kodak

roy_e_kodak
Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: 04 Dec 2020
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 75% Midsommar (2019) - Rated 04 Dec 2020
86 80% The Irishman (2019) - Rated 04 Dec 2020
77 46% Equilibrium (2002) - Rated 04 Dec 2020
92 94% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 04 Dec 2020
83 71% Matchstick Men (2003) - Rated 04 Dec 2020
84 75% Mother! (2017) - Rated 04 Dec 2020
87 84% Marriage Story (2019) - Rated 04 Dec 2020
39 2% Ihmisen osa (2018) - Rated 04 Dec 2020
89 88% Joker (2019) - Rated 04 Dec 2020
85 78% Call Me by Your Name (2017) - Rated 04 Dec 2020