Roya_r18

royar18
Movie Buff - 138 Film Ratings
Member Since: 11 May 2013
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 61% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 12 May 2013
95 92% 127 Hours (2010) - Rated 12 May 2013
80 61% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 12 May 2013
75 44% Mr. Nobody (2009) - Rated 12 May 2013
79 50% Pride & Prejudice (2005) - Rated 12 May 2013
60 13% The Machinist (2004) - Rated 12 May 2013
90 84% A Separation (2011) - Rated 11 May 2013
85 75% District 9 (2009) - Rated 11 May 2013
87 77% In the Name of the Father (1993) - Rated 11 May 2013
85 75% Something the Lord Made (2004) - Rated 11 May 2013