We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
Roz

Cinema Addict - 1658 Film Ratings

Member Since: Dec 28, 2011

Location: New York City, USA

Age: 27

Bio: Relationship status available upon request
more Recent Ratings
65 42% They Live (1988) - Oct 19, 2021
50 24% Halloween Kills (2021) - Oct 17, 2021
60 35% The Fog (1980) - Oct 17, 2021
55 29% V/H/S/94 (2021) - Oct 15, 2021
60 35% Lamb (2021) - Oct 09, 2021
50 24% The Many Saints of Newark (2021) - Oct 05, 2021
85 79% The Ascent (1977) - Oct 04, 2021
40 16% 13 Cameras (2015) - Oct 01, 2021
75 58% Little Murders (1971) - Sep 23, 2021
40 16% Prisoners of the Ghostland (2021) - Sep 21, 2021