Rquander

rquander
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 13% The Revenant (2015) - Rated 06 Mar 2016
95 66% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 06 Mar 2016
95 66% Max (2015) - Rated 06 Mar 2016
95 66% Black Hawk Down (2001) - Rated 06 Mar 2016
90 41% Olympus Has Fallen (2013) - Rated 06 Mar 2016
97 76% John Wick (2014) - Rated 06 Mar 2016
98 81% The Martian (2015) - Rated 06 Mar 2016
97 76% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 06 Mar 2016
90 41% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 06 Mar 2016
90 41% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 06 Mar 2016