Rslaney95

rslaney95
Flick Fan - 90 Film Ratings
Member Since: 11 Jan 2015
Location: Floral park, NY, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 48% The Hurt Locker (2009) - Rated 11 Jan 2015
80 41% Up in the Air (2009) - Rated 11 Jan 2015
71 9% The Usual Suspects (1995) - Rated 11 Jan 2015
87 86% Apocalypse Now (1979) - Rated 11 Jan 2015
80 41% Hot Fuzz (2007) - Rated 11 Jan 2015
85 75% Beauty and the Beast (1991) - Rated 11 Jan 2015
88 91% Rashomon (1950) - Rated 11 Jan 2015
86 81% Back to the Future (1985) - Rated 11 Jan 2015
66 5% Scary Movie (2000) - Rated 11 Jan 2015
87 86% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 11 Jan 2015