RuberGruber

rubergruber
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 29 Sep 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 45% Django Unchained (2012) - Rated 07 Oct 2014
90 75% Watchmen (2009) - Rated 07 Oct 2014
90 75% Fight Club (1999) - Rated 29 Sep 2014
78 4% Bedazzled (2000) - Rated 29 Sep 2014
90 75% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 29 Sep 2014
86 25% Predator (1987) - Rated 29 Sep 2014
85 12% Waterworld (1995) - Rated 29 Sep 2014
88 45% Ravenous (1999) - Rated 29 Sep 2014
86 25% Man of Steel (2013) - Rated 29 Sep 2014
90 75% The Dark Knight (2008) - Rated 29 Sep 2014