login | register
0 rankings
more

Rudy

Flick Fan - 19 Rankings

Member Since: Jan 31, 2017

Location: UK

more Recent Rankings
94 T10 In the Mood for Love (2000) - Jan 31, 2017
95 T10 A Woman Under the Influence (1974) - Jan 31, 2017
93 T9 The Conversation (1974) - Jan 31, 2017
90 T7 Miller's Crossing (1990) - Jan 31, 2017
85 T5 Woman in the Dunes (1964) - Jan 31, 2017
90 T7 Heavenly Creatures (1994) - Jan 31, 2017
70 T2 Possession (1981) - Jan 31, 2017
88 T6 The Lovers on the Bridge (1991) - Jan 31, 2017
83 T4 The Remains of the Day (1993) - Jan 31, 2017
80 T4 Magnolia (1999) - Jan 31, 2017