Ruh

ruh
Movie Buff - 290 Film Ratings
Member Since: 30 Jan 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 83% El Sur (1983) - Rated 01 Jun 2021
86 72% Pagan Peak (2018) - Rated 15 Oct 2020
87 75% Les Misérables (2019) - Rated 15 Oct 2020
87 75% Young Wallander (2020) - Rated 15 Oct 2020
81 63% The End of the F***ing World (2017) - Rated 15 Oct 2020
87 75% Dublin Murders (2019) - Rated 15 Oct 2020
87 75% Des (2020) - Rated 15 Oct 2020
89 83% Simon of the Desert (1965) - Rated 09 Jul 2020
90 86% The Stranger (1967) - Rated 09 Jul 2020
73 46% It Must Be Heaven (2019) - Rated 09 May 2020