Runartrollet

runartrollet
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Kristiansand, Vest-Agder, Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 70% Iron Man (2008) - Rated 12 Feb 2012
70 30% Phone Booth (2003) - Rated 12 Feb 2012
80 70% Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) - Rated 12 Feb 2012
80 70% Die Hard 2 (1990) - Rated 12 Feb 2012
75 45% The Mask (1994) - Rated 12 Feb 2012
85 95% The Weather Man (2005) - Rated 12 Feb 2012
65 15% Daredevil (2003) - Rated 12 Feb 2012
70 30% Hancock (2008) - Rated 12 Feb 2012
80 70% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 12 Feb 2012
60 5% Freaky Friday (1976) - Rated 12 Feb 2012