Rupertpupkin

rupertpupkin
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 24 Apr 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

52 11% The Old Man and the Sea (1958) - Rated 05 Dec 2016
81 58% Perfect Sense (2011) - Rated 04 Dec 2016
74 46% Hallam Foe (2007) - Rated 01 Dec 2016
72 33% Anomalisa (2015) - Rated 24 Nov 2016
70 24% Hello, My Name Is Doris (2015) - Rated 25 Jul 2016
45 8% I'll See You in My Dreams (2015) - Rated 21 Jul 2016
77 53% The Normal Heart (2014) - Rated 15 Jul 2016
97 88% Taxi Driver (1976) - Rated 13 Jul 2016
77 53% The Assassination of Richard Nixon (2004) - Rated 13 Jul 2016
91 80% Milk (2008) - Rated 12 Jul 2016