Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Russ Bedford

Movie Buff - 431 Film Ratings

Member Since: Jan 11, 2015

Location: Flint, MI, USA

more Recent Ratings
67 35% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Jul 29, 2020
72 63% Jules and Jim (1962) - Jul 28, 2020
74 81% Un homme qui dort (1974) - Jul 23, 2020
66 27% Black Orpheus (1959) - Jul 23, 2020
72 63% Breathless (1960) - Jul 21, 2020
67 35% The Legend of Billie Jean (1985) - Jul 20, 2020
71 55% Brand Upon the Brain! (2006) - Jul 16, 2020
67 35% The Phantom Carriage (1921) - Jul 15, 2020
70 49% Our Daily Bread (2005) - Jul 14, 2020
68 42% But I'm a Cheerleader (1999) - Jul 13, 2020