RussellMate

Recent Ratings
Check out RussellMate's...
75 45% | Click (2006) - Jan 18, 2020 |
80 74% | The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) - Jan 18, 2020 |
75 45% | Finding Nemo (2003) - Jan 18, 2020 |
80 74% | Boyz n the Hood (1991) - Jan 18, 2020 |
80 74% | Ponyo (2008) - Jan 18, 2020 |
80 74% | The Longest Yard (2005) - Jan 18, 2020 |
95 97% | Breaking Bad (2008) - Jan 18, 2020 |
70 22% | The Dictator (2012) - Jan 18, 2020 |
70 22% | Hancock (2008) - Jan 18, 2020 |
80 74% | White Chicks (2004) - Jan 18, 2020 |