Russell Clay

russell_clay
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 85% Se7en (1995) - Rated 06 Apr 2017
87 78% Fight Club (1999) - Rated 06 Apr 2017
75 37% Sons of Anarchy (2008) - Rated 06 Apr 2017
88 82% Saving Private Ryan (1998) - Rated 06 Apr 2017
95 94% Boardwalk Empire (2010) - Rated 06 Apr 2017
93 90% Breaking Bad (2008) - Rated 06 Apr 2017
99 98% Game of Thrones (2011) - Rated 06 Apr 2017
82 63% Hacksaw Ridge (2016) - Rated 06 Apr 2017
81 56% Band of Brothers (2001) - Rated 06 Apr 2017
87 78% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 06 Apr 2017