Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
RyplbB

Flick Fan - 45 Film Ratings

Member Since: Dec 24, 2020

more Recent Ratings
84 24% The Breakfast Club (1985) - Dec 24, 2020
92 78% The Amazing Spider-Man (2012) - Dec 24, 2020
87 43% Apocalypse Now (1979) - Dec 24, 2020
87 43% The Hangover (2009) - Dec 24, 2020
91 71% Ocean's Thirteen (2007) - Dec 24, 2020
86 36% Mission: Impossible 2 (2000) - Dec 24, 2020
92 78% Kingsman: The Secret Service (2015) - Dec 24, 2020
83 20% City of God (2002) - Dec 24, 2020
94 88% Django Unchained (2012) - Dec 24, 2020
90 62% Get Out (2017) - Dec 24, 2020