RyuStefan

ryustefan
Movie Buff - 119 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2020
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 76% Lust, Caution (2007) - Rated 19 Jan 2020
75 31% Thor: The Dark World (2013) - Rated 19 Jan 2020
90 76% The Godfather: Part III (1990) - Rated 19 Jan 2020
100 97% The Godfather: Part II (1974) - Rated 19 Jan 2020
90 76% 12 Years a Slave (2013) - Rated 19 Jan 2020
90 76% The Departed (2006) - Rated 19 Jan 2020
75 31% Chungking Express (1994) - Rated 19 Jan 2020
85 61% 21 (2008) - Rated 19 Jan 2020
80 46% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 19 Jan 2020
90 76% The King's Speech (2010) - Rated 19 Jan 2020