Ryz

ryz
Flick Fan - 85 Film Ratings
Member Since: 19 Jun 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 2% Wild Horses (2015) - Rated 09 Jul 2015
70 31% Defiance (2008) - Rated 21 Jun 2015
40 7% Batman Returns (1992) - Rated 19 Jun 2015
80 64% Back to the Future Part III (1990) - Rated 19 Jun 2015
70 31% Rain Man (1988) - Rated 19 Jun 2015
75 48% Sahara (2005) - Rated 19 Jun 2015
80 64% Jurassic Park (1993) - Rated 19 Jun 2015
80 64% Big Fish (2003) - Rated 19 Jun 2015
75 48% Minority Report (2002) - Rated 19 Jun 2015
50 14% The Twilight Saga: Eclipse (2010) - Rated 19 Jun 2015