Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
S08waB

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Feb 3, 2019

more Recent Ratings
80 45% A Knight's Tale (2001) - Feb 03, 2019
95 90% Click (2006) - Feb 03, 2019
80 45% Jerry Maguire (1996) - Feb 03, 2019
70 10% As Good As It Gets (1997) - Feb 03, 2019
80 45% The Mask (1994) - Feb 03, 2019
90 70% Dumb and Dumber (1994) - Feb 03, 2019
95 90% Silver Linings Playbook (2012) - Feb 03, 2019
90 70% Midnight in Paris (2011) - Feb 03, 2019
75 25% X-Men: The Last Stand (2006) - Feb 03, 2019
70 10% X-Men (2000) - Feb 03, 2019