Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
S1Ju10

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Feb 8, 2019

more Recent Ratings
9% Riverdale (2017) - Feb 08, 2019
9% Full House (1987) - Feb 08, 2019
94 90% The Partridge Family (1970) - Feb 08, 2019
85 54% Laverne & Shirley (1976) - Feb 08, 2019
40 22% More American Graffiti (1979) - Feb 08, 2019
72 40% American Graffiti (1973) - Feb 08, 2019
94 90% Happy Days (1974) - Feb 08, 2019
85 54% The Andy Griffith Show (1960) - Feb 08, 2019
89 72% The Incredible Mr. Limpet (1964) - Feb 08, 2019
71 31% The Ghost and Mr. Chicken (1966) - Feb 08, 2019