Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
S2SsFu

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Feb 1, 2019

more Recent Ratings
20 5% Jingle All the Way (1996) - Feb 01, 2019
80 55% Snatch (2000) - Feb 01, 2019
80 55% Godzilla (2014) - Feb 01, 2019
80 55% Silent Hill (2006) - Feb 01, 2019
100 95% Gran Torino (2008) - Feb 01, 2019
75 25% Argo (2012) - Feb 01, 2019
80 55% The Pianist (2002) - Feb 01, 2019
70 15% The Incredibles (2004) - Feb 01, 2019
90 85% Intouchables (2011) - Feb 01, 2019
80 55% The Green Mile (1999) - Feb 01, 2019