Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
S5p9Aa

Flick Fan - 34 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
45 48% Zombieland (2009) - Jan 19, 2020
5% 10 Cloverfield Lane (2016) - Jan 19, 2020
25 27% Maid in Manhattan (2002) - Jan 19, 2020
65 73% Beethoven (1992) - Jan 19, 2020
45 48% Zack and Miri Make a Porno (2008) - Jan 19, 2020
25 27% The Social Network (2010) - Jan 19, 2020
60 67% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Jan 19, 2020
25 27% The Patriot (2000) - Jan 19, 2020
45 48% Planet of the Apes (2001) - Jan 19, 2020
45 48% Braveheart (1995) - Jan 19, 2020