Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
S9aVAT

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: May 5, 2018

more Recent Ratings
89 77% The NeverEnding Story (1984) - May 05, 2018
90 90% Death Proof (2007) - May 05, 2018
80 59% The Boondock Saints (1999) - May 05, 2018
44 4% Universal Soldier (1992) - May 05, 2018
55 36% Dr. No (1962) - May 05, 2018
75 50% Johnny English (2003) - May 05, 2018
50 18% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - May 05, 2018
90 90% Hotel Rwanda (2004) - May 05, 2018
82 68% Oldboy (2003) - May 05, 2018
50 18% Ocean's Twelve (2004) - May 05, 2018