SDGuitar

sdguitar
Movie Buff - 397 Film Ratings
Member Since: 20 Nov 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 99% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 16 Oct 2017
82 91% The Accountant (2016) - Rated 30 Jul 2017
83 92% Southpaw (2015) - Rated 19 Oct 2015
70 77% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 22 Aug 2015
53 26% Pitch Perfect 2 (2015) - Rated 05 Aug 2015
78 88% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 23 Jun 2015
59 47% Furious 7 (2015) - Rated 30 May 2015
64 63% The Man from Earth (2007) - Rated 30 May 2015
81 91% Nightcrawler (2014) - Rated 14 Mar 2015
"Unique plot. Gyllenhaal carries the movie with his Oscar worthy performance."
54 29% Chappie (2015) - Rated 14 Mar 2015