SG412

sg412
Movie Buff - 221 Film Ratings
Member Since: 31 Dec 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 43% The Adventures of Tintin (2011) - Rated 07 Feb 2018
77 33% Elysium (2013) - Rated 07 Feb 2018
76 30% The Emperor's New Groove (2000) - Rated 07 Feb 2018
80 43% X-Men (2000) - Rated 07 Feb 2018
83 61% Hercules (1997) - Rated 07 Feb 2018
83 61% Back to the Future Part II (1989) - Rated 07 Feb 2018
83 61% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 07 Feb 2018
80 43% A Bug's Life (1998) - Rated 07 Feb 2018
80 43% 13 Going on 30 (2004) - Rated 07 Feb 2018
75 26% Scary Movie 3 (2003) - Rated 07 Feb 2018