Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
SJwl9f

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Nov 9, 2019

more Recent Ratings
82 15% Pride & Prejudice (2005) - Nov 09, 2019
82 15% Sister Act (1992) - Nov 09, 2019
100 88% Batman (1989) - Nov 09, 2019
95 61% War of the Worlds (2005) - Nov 09, 2019
50 3% The Theory of Everything (2014) - Nov 09, 2019
90 38% Rear Window (1954) - Nov 09, 2019
90 38% Apollo 13 (1995) - Nov 09, 2019
100 88% The Others (2001) - Nov 09, 2019
100 88% The Truman Show (1998) - Nov 09, 2019
95 61% Nutty Professor II: The Klumps (2000) - Nov 09, 2019