Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
SM1THYz

Movie Buff - 351 Film Ratings

Member Since: Mar 19, 2019

more Recent Ratings
30 4% Paterson (2016) - Apr 20, 2019
40 10% Train to Busan (2016) - Apr 20, 2019
70 49% Wind River (2017) - Apr 20, 2019
67 40% Trainwreck (2015) - Apr 20, 2019
80 73% Green Room (2016) - Apr 20, 2019
40 10% 300: Rise of an Empire (2014) - Apr 20, 2019
70 49% Deadpool 2 (2018) - Apr 20, 2019
80 73% A Quiet Place (2018) - Apr 20, 2019
80 73% Get Out (2017) - Apr 20, 2019
50 20% Fantastic Four (2015) - Apr 20, 2019